پکن، شانگهای

ازتومان3,200,000

پکن، شانگهای (ویژه عید سعید فطر 96 40000%)

تاریخ خروج

دوشنبه

مدت زمان

7 شب

نمایش ها

254

حداکثر صندلی

200

پکیج چینhttp://www.rasanseir.com/wp-content/uploads/2016/05/پکیج-چین.

زمان مناسب برای سفر به چین

 

فصل ‌های بهار و پاییز مناسب ‌ترین زمان‌های سفر به چین هستند در حالی که مناطق شمالی چین در اکثر فصل‌ها دارای سرما و یخبندان شدید هستند در اواسط تابستان بیشترین توریست را به خود جذب می‌کند. در شهر‌های مرکزی تابستان گرم و شرجی از اواخر بهار تا اوایل شهریور ادامه دارد و این در حالی است که در این زمان در مناطق سردسیر و شمالی چین بارش‌های موسمی بسیار زیاد است. فصل توفانی در سواحل شمال شرق چین از اوایل مرداد تا اواخر مهر است.

آب و هوای پکن :

چهار فصل در پکن که شهری شمالی محسوب می شود با تابستان های طولانی و گرم ، زمستان های سرد و طولانی و بهار و پاییزی کوتاه شناخته می شود . گرم ترین ماه سال ژوئیه و سردترین  ژانویه است . با توجه به توفان های شن مکرر در فصل بهار ، سپتامبر و اکتبر با آب و هوای مطبوع خود بهترین ماه ها برای بازدید از این شهر هستند . برای سفر به پکن در بهار یا پاییز لباس های سبک مثل پیراهن آستین بلند یا تی شرت به علاوه یک یا دو ژاکت همراه داشته باشید . دمای هوا در تابستان بین ۳۰ تا ۳۹ درجه سانتیگراد است که لباس های مخصوص تابستان را می طلبد .

 

مسافرت به پکن در فصل زمستان شاید برای توریست هایی که از کشورهای گرمسیر می آیند غیر مترقبه باشد . لذت بردن از مناظر برفی در WEST HILL ، اسکیت در پارک BEIHAI به همراه خوردن تکه گوشت های بخارپز شده داغ می تواند سرما را از یاد ببرد . حتما لباس های زمستانی مثل ژاکت های پشمی و کت های بلند با خود همراه بیاورید .

بهار فصلی بارانی در پکن است و برخی روزهای تابستانی نیز بارندگی وجود دارد .

 

باد و بوران نیز ممکن است بدون اخطار قبلی در بعدازظهر یک روز آفتابی رخ دهد . گاهی اوقات هواشناسی نیز فقط یک یا دو ساعت قبل از باران شدید می تواند آن را پیش بینی کند . باران شدید حمل و نقل را مختل می کند و آسایش را از همگان سلب می نماید .

پول رایج :

 

واحد اصلی پول در چین یوآن CNY یا   Renminbi (RMB)  است که به وسیله بانک خلق چین ضرب می شود . هیچ پول خارجی اجازه رواج در چین ندارد و فروش غیر قانونی آن هم ممنوع است .مسافران می توانند برای تبدیل پول خود به دفاتر بانکی چین یا صرافی های مجاز مراجعه کنند و از هرگونه معامله غیر رسمی حتی اگر نرخ معامله بسیار مطلوب باشد خودداری کنید .

جمعیت‌شناسی شهر پکن :

 

پکن طبق سرشماری سال ۲۰۰۷ هفده ملیون و چهارصد و سی هزار نفر جمعیت دارد. میزان تراکم جمعیت در این شهر در هر کیلومتر مربع ۱۰۳۷٫۴ نفر است. پکن از نظر جمعیت بیست‌ و ششمین و از لحاظ تراکم جمعیتی چهارمین شهر چین به شمار می‌رود.

 

pdf

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
پکن، شانگهای 3200000 تومان 2900000 تومان 200 هر دوشنبه 7 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء تومان
تخفیف 40000%
جمع کل تومان

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید

راهنما تور خود را بشناسید

ما اینجا هستیم تا در مورد ایده بزرگ بعدی خود چت کنید.

  • 07:00-16:00 شنبه تا پنجشنبه.
  • 07:00-13:00 جمعه (مرکزی ایالات متحده) تلفن رایگان یا با اسکایپ.
در غیر این صورت، به ما ایمیل در هر زمان. به طور متوسط ما ارائه نقل قول ظرف 6 ساعت در طول ساعات اداری و روز بعد در ساعات کسب و کار است. سفرهای خصوصی هدایت شما اجازه می دهد برای کنترل تمام جزئیات سفر خود را - زمان خروج، امکانات رفاهی، شب اضافی، فعالیت های فوق، تجربه فوق العاده - آنچه شما می خواهید و چگونه شما آن را می خواهم.

رسان سیر آسیا

ارائه دهنده تور

تلفن

56525908-9 - 56526920 - 09124897498

ایمیل

info@rasanseir.com